Live klan

Live klan смотреть последние обновления за сегодня на .

Lajmet 20:00 - 02.10.2022 - Klan Kosova

21104
88
4
00:30:38
02.10.2022

My Event Description

Opinion - Si festojnë shqiptarët në dasëm? - 4 Tetor 2022

2904
19
1
01:26:45
04.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Të ftuar në Opinion: Fundim Gjepali, Ardi Asllani, Armand Peza, Rudina Dembacaj, Xhoi Jakaj, Fjodora Fjora, Flavio Qarri, Loneta Progni. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion - Çfarë fsheh lista që publikuan hakerat? - 3 Tetor 2022

21968
92
8
01:28:10
04.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Shihemi në gjyq - E përzënë nga shtëpia, Marjana kërkon drejtësi (2 tetor 2022)

171723
1040
00:34:35
02.10.2022

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. #Marjana #Ferik #prone #shtepi SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 2 Tetor 2022, ora 19:30 | Lajme - News

9108
33
1
00:25:49
02.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 1 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Cico Headline 2 Tetor 2022 70% subvencionim kush vendos panele diellore. Në fazën e parë qeveria mbështet 2 mijë familje Çdo familje që vendos panele diellore do të subvencionohet me 70% të investimit nga qeveria. Faza e parë e aplikimeve e iniciuar nga ministria e energjetikes do të zgjasë deri në 18 tetor dhe do të përfitojnë të paktën 2 mijë familje. Grabitet gjatë natës një banesë në Klos. Autorët marrin 9 mijë euro e sende me vlerë 5 persona të armatosur grabitën një banesë në fshatin Dom te Klosit natën e kaluar. Pasi lidhën familjarët u morën atyre rreth 9 mijë euro dhe sende me vlerë. Policia shoqëron disa persona ndërsa vijon puna për kapjen e autorëve. Shqiptari merret peng në Angli. Policia e liron, autorët kërkonin 400 mijë paund nga familja Policia shqiptare dhe ajo britanike u vunë në lëvizje pas denoncimit të familjarëve të një 30-vjeçari nga Fieri se ishte marrë peng në Londër. Autorët kërkonin 400 mijë paund për lirimin e tij. I riu u shpëtua ndërsa në pranga ranë 7 shqiptarë. Mbi 100 raste të reja me HIV çdo vit. Ekspertët: Shumica në moshë të re, diagnostikohen vonë Mbi 100 raste të reja të prekur nga Hiv-Aids regjistrohen çdo vit në Shqipëri. Ekspertët shprehen se të infektuarit se janë kryesisht grupmoshat e reja. Ata infektohen që në kontaktin e para dhe diagnostikohen vonë. Masakër në një ndeshje futbolli në Indonezi. 125 viktima dhe 180 të plagosur mes tifozëve Një ndeshje futbolli është shndërruar në një tragjedi të paimagjinueshme në Indonezi. 125 viktima dhe 180 të plagosur është bilanci i përleshjes së përgjakshme mes tifozëve që i ngjasoi një lufte dhe jo një aktiviteti futbolli. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Opinion – Çfarë fsheh lista që publikuan hakerat?

22131
57
14
00:59:54
03.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #tvklan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Të ftuar në Opinion Fabian Zhilla, Spartak Koka, Artan Hoxha, Ergys Muzhaqi, Ledion Krisafi dhe Gentian Progni. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"10 lopë për një grua", Blendi Fevziu tregon se si funksionon martesa poligame në Kenia

2181
7
0
00:02:56
04.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 4 Tetor 2022, ora 15:30 | Lajme - News

7930
19
0
00:24:14
04.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 4 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Anjola Hamzaj Headlines 4 Tetor 2022 Goditet grupi i vrasësve me pagesë. Zbardhen 2 krime, u porositën nga Kasandër Noga Rama: Brenda javës vendoset një çmim tavan për naftën e peshkatarëve Presidenti nis takimet për datën e zgjedhjeve. PD-PL, diskutime për kandidatët e përbashkët Instat: 41 për qind e të ardhurave në çdo familje shkon vetëm për ushqime Rritet gati dyfish numri i grave të diagnostikuara me kancerin e gjirit Rusia, stërvitje me armë bërthamore? Mediat: Putin është në vështirësi nga humbjet SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Artan Hoxha: Hakerat iranianë nuk na kanë sulmuar, por na kanë shpartalluar

8982
27
3
00:01:55
03.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Ka një mesazh për ty - Nxënësit e “Myslym Keta” surprizojnë gjyshërit (2 tetor 2022)

113141
697
00:26:52
02.10.2022

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. #nxenesit #MyslymKeta #Llesh #gjysh #Nigersa #Oresti #Zhuljeta #Verore #Sefire #1tetor SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 4 Tetor 2022, ora 12:00 | Lajme - News

3214
8
0
00:16:18
04.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 4 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Brikena Prifti SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sa kushton dasma më e lirë dhe më e shtrenjtë në Shqipëri?

2275
6
0
00:02:11
04.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Habit Rudina Dembacaj: Mami im ka fejuar 12 djem xhaxhallarësh

1642
5
0
00:03:13
04.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Ka një mesazh për ty - Shefja u kërkon falje punonjësve (2 tetor 2022)

136733
781
00:20:20
02.10.2022

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. #Moza #drejtuese #azil #kujdestare SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lista e të dyshuarve e publikuar nga hakerat, Artan Hoxha: Janë të dhëna nga viti 2010

14183
36
4
00:05:48
03.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #tvklan Gazetari Artan Hoxha thotë se lista me persona të dyshuar në Shqipëri që u publikua sot nga hakerat iranianë, nuk dihet saktësisht nëse sistemi MEMEX i Policisë së Shtetit. I ftuar në emisionin Opinion në Tv Klan, Hoxha u shpreh se kjo listë nuk është e manipuluar, por janë të dhëna të vitit 2010 e në vijim. “Në atë link ishte dhe problemi që nëse hyn mund të të hakerojnë dhe ty. Frika bën të vetën. Problemi nga ajo që pashë tek ai informacion, ato janë të dhëna të cilat dyshimi që është thënë që në fillim, janë nga MEMEX apo jo, sigurisht që MEMEX ka të dhëna të tjera më të detajuara. Ne nuk dimë saktë cili është niveli... Që ajo nuk është e manipuluar, atë harroje. Një rubrikë e ngjashme e personave të dyshuar e ka sistemi TIMS. Ka një rubrikë të veçantë, që në një moment të caktuar kur janë mbajtur këto të dhëna, këto të dhëna janë nga 2010 e mbrapa, dyshimi është fakti që ende sipas tyre këto të dhëna janë marrë nga MEMEX”. Artan Hoxha tregon edhe se çfarë është sistemi MEMEX i policisë. “MEMEX është kartoteka dixhitale e Policisë së Shtetit. Është një rrjet i brendshëm i policsë ku ka të dhëna për persona të dyshuar dhe kohë pas kohe puninjësit e policisë hedhin të dhëna të reja që vijnë, i mbivendosen. Nuk hyn dot kollaj atje, kushdo që hyn lë gjurmë”. Por gazetari Artan Hoxha ngre edhe alarmin se hakerat iranianë kanë hyrë edhe në serverat e Bankës Qëndrore të Shqipërisë. “Ditën e parë kur janë paraqitur të dhënat që janë hakeruar serverat, nuk e di pse nuk është komentuar, por në një video unë kam parë serverat e institucioneve zyrtare shqiptare që janë goditur nga hakerat iranianë. Midis tyre që në atë video janë të institucioneve kryesore, por midis të tjerave është regjistri bankar i Bankës Qëndrore të Shqipërisë. Ata kanë nxjerrë një listë të serverave që sipas tyre i kanë sulmuar. Dhe në atë listë janë të listuar një pjesë e serverave. Ne nuk dimë çfarë kanë marrë”. Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Hedhja e lekëve në dasmë, Rudina Dembacaj: Është shumë e shëmtuar

1848
5
1
00:03:42
04.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lajmet 20:00 - 01.10.2022 - Klan Kosova

17186
63
2
00:29:58
01.10.2022

My Event Description

E Diela Shqiptare - Hotelisht me Gladin - Episodi 2 (2 tetor 2022)

12981
52
00:24:57
02.10.2022

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Përzë gruan nga shtëpia: Hiqja fare zërin asaj, nuk dua t’ia dëgjoj. Më ka sjellë gabimisht

25949
88
00:02:51
02.10.2022

Marjana ka sjellë burrin e saj, Ferikun në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Në këtë pjesë të programit “E diela shqiptare” në Tv Klan ata përballen sepse Marjana ka 3 vjet që Feriku e ka zënë nga shtëpia. Djali qëndron me të atin, ndërsa vajza ka krijuar familjen e saj. Motrat e Marjanës, të cilat ajo është përpjekur t’i ndihmojë, i kanë kthyer shpinën. Sot Marjana nuk ka një vend ku të fusë kokën dhe nis të shpjegojë si ka ardhur situata deri në këtë pikë. Marjana: Para 20 vjetësh, në ‘95 ne në Sarandë si shumë qytetarë të sarandës ne kemi zënë një vend pa leje se në atë kohë nuk kishte njeri me leje. Zonja Eni, e bëra shtëpinë brenda 3 ditëve. Ferik: Shtëpinë e ndërtova unë, ti nuk ndërtove asgjë. Ti bëre atë sherrin, bëre atë tjetrën që i more i fute pa më pyetur mua. Marjana: Dakord, aty do të dal, ta kuptojnë njerëzit pse jemi këtu, po. U bë shtëpia brenda 3 ditëve. Ferik: Ajo nuk ka ndërmend ta thotë as nesër. Me pak fjalë, ne ndërtuam shtëpinë. Sa e ndërtuam shtëpinë, arritëm kapëm hënën me duar. “Do fut motrat e mia”. I thashë nuk kanë punë as të tuat, as të miat, asnjeri, e kemi për veten tonë, për qejfin tonë shtëpinë, do ta ndërtojmë këtu dhe do ta gëzojmë ne. E bëri fakt të kryer, i solli motrat, u dha tokë, ndërtuan, ne u larguam, ikëm në greqi, jetuan motrat te shtëpia jonë sa ndërtuan shtëpinë e tyre dhe shtëpia jonë është e banuar aktualisht që nga ‘95 dhe nga ‘97, nga fund i ‘96, uji, dritat, çdo gjë figuron në emrin tim. Eni Çobani: Po kanë jetuar ato? Marjana: Ka jetuar vetë i pestë motra ime. Ferik: Kanë jetuar ato, kam jetuar edhe unë kur isha me punë. Marjana: Njëra motër, motra e madhe që ndodhet atje. Ferik: Të lutem, pusho. Hiqjani fare zërin asaj të mos flasë. Eni Çobani: S’ia heqim dot zërin. Ferik: Jo, të mos flasë, nuk dua t’ia dëgjoj zërin. Eni Çobani: Tani do tju dëgjojmë vetëm juve? Ka ardhur edhe zonja, zonja të ka prurë ty. Ferik: Më ka prurë, po më ka sjellë gabimisht. #edielashqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lajmet 20:00 - 04.10.2022 - Klan Kosova

11960
70
5
00:30:21
04.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Klanifornia – Episodi 4 – Sezoni 6 (1 Tetor 2022)

75734
507
27
01:46:35
01.10.2022

Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën prezantimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund… Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera, Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sulmi kibernetik/ Artan Hoxha: Ata që kanë bërë vilat, sot po fshihen pas sulmit të Iranit

6182
21
2
00:01:34
03.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lajmet 20:00 - 30.09.2022 - Klan Kosova

22138
111
0
00:29:18
30.09.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 3 Tetor 2022, ora 12:00 | Lajme - News

6380
33
1
00:20:29
03.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 3 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Brikena Prifti SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Serbët” sulmojnë Arianit Kocin - 02.10.2022 - Klan Kosova

24648
80
22
00:00:41
02.10.2022

My Event Description

Opinion - Qëndrimet amerikane për politikën shqiptare! (29 Shtator 2022)

40837
131
51
01:13:01
29.09.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Armand Shkullaku, Prec Zogaj, Artan Hoxha, Baton Haxhiu dhe Jonida Shehu Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sulmi nga hakerat/ Spartak Koka: Po u publikua MEMEX i policisë, rrezikohen dhjetra punonjës policie

4003
17
3
00:02:42
03.10.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Edicioni Special - S’ka paga për mësuesit - 04.10.2022 - Klan Kosova

3488
16
1
00:51:06
04.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Kush po e provokon përplasjen në Kosovë?! - 04.10.2022 - Klan Kosova

14555
50
9
01:03:41
04.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 2 Tetor 2022, ora 12:00 | Lajme - News

8225
27
1
00:13:31
02.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 2 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Brikena Prifti SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Edicioni Special - 03.10.2022 - Klan Kosova

8382
21
18
00:49:45
03.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 3 Tetor 2022, ora 15:30 | Lajme - News

9377
36
0
00:27:21
03.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 3 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Anjola Hamzaj Policia: Të dhënat në grupin e hajerave për të dyshuarit, jo nga sistemi "Memex" Berisha: Sistemet u dëmtuan nga qeveria për të zhdukur lidhjet me krimin. Shqipëri-Holandë, nismë e përbashkët për komunitetin e ri politik në Europë. Ndarja territoriale, opozita kërkon të shtohen 33 bashki dhe ndarje në 3 rajone. Borisov fiton zgjedhjet në Bullgari. Mori 25.4% të votave. Vështirësi për formimin e qeverisë. Largimi masiv i rusëve. Tv Klan në Narva, pikën më të nxehtë të kufirit mes Rusisë dhe Nato-s SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Kiks Kosova - Zhdukja dhe gjetja e mistershme e vajzave në Pejë - 04.10.2022 - Klan Kosova

5463
30
3
00:50:50
04.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Eni Çobani tregon bisedën me kushëririn që mori dëmshpërblimin e vdekjes së 12-vjeçares

37844
191
00:03:07
02.10.2022

“Kini frikë jo vetëm nga ligji, por edhe nga Zoti“ Në seancën e kaluar të “Shihemi në Gjyq”, historia e 12-vjeçares që humbi jetën në vitin 2016 në një aksident rrugor, pati reagime të shumta nga publiku. Bardhyli, babai i 12-vjeçares dhe Lavdia, nëna e saj janë në kërkim të dëmshpërblimit për vdekjen e vajzës së tyre. Këtë dëmshpërblim, siç u zbulua edhe gjatë rubrikës së programit “E diela shqiptare” në Tv Klan e ka përfituar kushëriri i parë i Bardhylit, zoti Selim. Eni Çobani shpjegon se është përpjekur të lidhet me të, por përveçse ka marrë përgjigje të paedukata dhe të egra, i është drejtuar edhe në mënyrë gati kërcënuese. Më pas, i ka mbyllur edhe telefonin duke i thënë “bëj kujdes se nuk më njeh”. Eni Çobani i drejtohet në një përgjigje publike. Eni Çobani: Atëherë, zoti Selim siç më ke dëgjuar edhe në seancë, po ta përsëris edhe njëherë, lëre drejtësinë të vazhdojë punën. Se kush jeni ju, se kush jemi ne e se kush janë ata, më rëndësi ka vajza që ka humbur jetën zotëri dhe ky është dëmshpërblim i një vajze që ka humbur jetën 12 vjeçe dhe që i ka lënë këta prindër gjysmë akoma sot e kësaj dite. Zonja Lavdie vazhdon e kurohet nëpër spitale edhe sot për gjendjen e rënduar psikologjike dhe ju diskutoni që çfarë do të thoja unë në një telefon apo arsyet pse ti nuk e hape telefonin. Atëherë po të them, zoti Selim, me këtë çështje nuk do të merret Eni Çobani. Do merret Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe pasi të dalë e vërteta e kësaj historie, unë sërish do ta them publike sepse asnjë telefonatë që ju bëj, asnjë fjalë që ju them unë nuk e them se jam në telefon, e them se është e vërteta. Edhe njëherë po të them, mos kërcëno, mos intimido njerëzit, jo mua, po askënd nga familja e zotit Bardhyl. Kështu që të lutem, drejtoju dhe nënshtroju drejtësisë. Në qoftë se e vërteta qëndron me ty, do të të themi më fal. Në qoftë se e drejta qëndron me ne, me zotin Bardhyl dhe me Lavdien dhe me atë vajzë që na shikon nga sipër, kini frikë jo vetëm nga ligji, por edhe nga Zoti. Bëni kujdes. #EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lajmet 15:00 - 04.10.2022 - Klan Kosova

4807
14
6
00:14:30
04.10.2022

My Event Description

"Pse vetëm ti do flasësh këtu?", burri: Shpjego pse më solle mua e jo motrën

14201
51
00:02:31
02.10.2022

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lajmet 20:00 - 03.10.2022 - Klan Kosova

19282
88
11
00:25:03
03.10.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 2 Tetor 2022, ora 15:30 | Lajme - News

10940
39
0
00:19:38
02.10.2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 2 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Brikena Prifti Headline 2 Tetor 2022 70% subvencionim kush vendos panele diellore. Në fazën e parë qeveria mbështet 2 mijë familje Grabitet gjatë natës një banesë në Klos. Autorët marrin 9 mijë euro e sende me vlerë Mbi 100 raste të reja me HIV çdo vit. Ekspertët: Shumica në moshë të re, diagnostikohen vonë Masakër në një ndeshje futbolli në Indonezi. 125 viktima dhe 180 të plagosur mes tifozëve Sot Derbi i kryeqytetit, Partizani dhe Tirana kërkojnë fitoren për tifozët dhe renditjen SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lajmet 11:00 - 04.10.2022 - Klan Kosova

3904
12
0
00:12:46
04.10.2022

My Event Description

Tv Klan në Narva, kufirin Rusi-NATO | Lajme - News

7592
20
3
00:01:51
03.10.2022

Dyndja e rusëve drejt vendeve fqinje nuk ka të ndalur. Qëkur Vladimir Putin shpalli mobilizimin e pjesshëm të rezervistëve gati dy javë më parë, mijëra qytetarë po përpiqen të gjejnë shpëtim edhe në vendet Bashkimit Europian. Gazetari Blendi Fevziu vizitoi një prej pikave kufitare të unionit me Rusinë, në qytetin e Narvës në veri të Estonisë. “Kjo është pika më e nxehtë aktuale e Europës. Është kufiri midis Bashkimit Europian dhe NATO-s me Rusinë, kufiri mes Estonisë dhe Rusisë. Përballë është flamuri estonez. Në anën tjetër në Kështjellë është flamuri rus. Midis të dyjave ndodhet ura mbi lumin Narva që konsiderohet “no man lands”. Praktikisht është e vetmja zonë midis kufirit”. Radhët e automjeteve me rusë që duan të kalojnë në këtë pikë kufitare janë të gjata, pavarësisht se kalimi i tyre është gati i pamundur. “Që prej luftës në Ukrainë, kufiri është i mbyllur për shkak të sanksioneve të Bashkimit Europian ndaj Rusisë dhe aty kalojnë shumë pak njerëz, por kryesisht ka një radhë shumë të gjatë që dallohet në të majtë time, të makinave që duan të dalin nga Rusia në drejtim të Europës, por çekimi i tyre dhe kalimi i tyre është shumë i filtruar”. E ndodhur në mes të aksit rrugor që lidh Shën-Pjetërburgun me Talinin, Narva konsiderohet si nga vendet më të rëndësishme historike të Europës, ku përveçse një pikë kufitare mes Europës dhe Rusisë ka qenë edhe një front përballjeje e mentalitetit rus dhe atij europian, që është theksuar më shumë si pasojë e konfliktit në Ukrainë, siç shpjegon drejtuesi i emisionit Opinion. Tv Klan #narva #blendifevziu #nato SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
live klan AxeSay gensyxa смотрит Simply mrva slowakei css menu narek screamer ABDXU g mail бригада у подкаст Moore интересные истории OLAMIDE СЦП murica Helmand xch ww ii