Rubikon

Rubikon смотреть последние обновления за сегодня на .

Rubikon - Official Trailer | Sci-Fi Thriller | IFC Midnight

1265695
1061
144
00:02:05
24.05.2022

Opening in theaters and VOD July 1 Starring: Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir Director: Magdalena Lauritsch Following a catastrophe on Earth, the planet is covered in a toxic fog. The crew in the space station, must decide whether to risk their lives to get home and search for survivors, or stay safe in the station's "algae symbiosis system". #Rubikon #IFCMidnight #IFCFilms Subscribe to IFC Films: 🤍 Connect with IFC Online IFC Films Official Site: 🤍 Follow IFC Films on Twitter: 🤍 Find IFC Films on Facebook: 🤍 Follow IFC Films on Instagram : 🤍

RUBIKON Official Trailer (2022)

353968
2077
154
00:02:05
24.05.2022

First trailer for Rubikon starring Julia Franz Richter.

RUBIKON | 2022 | UK Trailer | Sci-Fi / Space | Starring George Blagden & Julia Franz Richter

107098
149
30
00:01:14
25.05.2022

All they can do is watch as the world burns. The emergence of an extinction event on Earth leaves the inhabitants of a space station in horror, as they witness the end of humanity unfold before their very eyes. Does the crew risk their lives to get back home during the global catastrophe and search for survivors or remain safe and watch as life as they know it comes to an end? #RubikonMovie #SignatureEntertainment

Rubikon Trailer #1 (2022) | Movieclips Trailers

153674
1677
153
00:02:00
24.05.2022

Check out the official Rubikon Trailer starring Julia Franz Richter! Let us know what you think in the comments below. ► Buy Tickets for Rubikon: 🤍 Want to be notified of all the latest movie trailers? Subscribe to the channel and click the bell icon to stay up to date. US Release Date: July 1, 2022 Starring: Julia Franz Richter, George Blagden, Mark Ivanir Directed By: Magdalena Lauritsch Synopsis: Following a catastrophe on Earth, the planet is covered in a toxic fog. A group of astronauts must decide whether to risk their lives searching for survivors or stay safe in space. Watch More Trailers: ► Hot New Trailers: 🤍 ► Action/Sci-Fi Trailers: 🤍 ► Drama Trailers: 🤍 ► Indie Trailers: 🤍 ► Thriller Trailers: 🤍 Fuel Your Movie Obsession: ► Subscribe to MOVIECLIPS TRAILERS: 🤍 ► Watch Movieclips ORIGINALS: 🤍 ► Like us on FACEBOOK: 🤍 ► Follow us on TWITTER: 🤍 ► Follow us on INSTAGRAM: 🤍 The Fandango MOVIECLIPS TRAILERS channel delivers hot new trailers, teasers, and sneak peeks for all the best upcoming movies. Subscribe to stay up to date on everything coming to theaters and your favorite streaming platform.

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Kritika e Ramush Haradinajt - 27.07.2022 - Klan Kosova

17783
63
56
01:09:20
27.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Lumir Abdixhiku - 30.06.2022 - Klan Kosova

24932
99
33
01:24:31
30.06.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - DAUT HARADINAJ - 12.05.2022 - Klan Kosova

10373
52
15
01:13:25
12.05.2022

#rubikon #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Albulena Haxhiu, Ministre e Drejtësisë - 06.07.2022 - Klan Kosova

19372
63
19
01:17:55
06.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Ramush Haradinaj - 21.06.2022 - Klan Kosova

37233
125
62
01:13:16
21.06.2022

#adriatikkelmendi #ramushharadinaj #rubikon Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON Trailer (2022) Sci-Fi

40662
957
54
00:02:03
25.05.2022

Following a catastrophe on Earth, the planet is covered in a toxic fog. The crew in the space station, must decide whether to risk their lives to get home and search for survivors, or stay safe in the station's "algae symbiosis system". -IMDB RUBIKON Trailer (2022) Sci-Fi © 2022 - 🤍IFC Films All audiovisual content are the © copyright of their respective owners. #filmselect #filmselectrailer

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Krerët e UÇK-së në Hagë! - 28.07.2022 - Klan Kosova

13742
45
5
01:13:43
28.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Kosova dhe Ballkani non grata për BE-në - 23.06.2022 - Klan Kosova

25495
66
25
01:13:16
23.06.2022

#rubikon #adriatikkelmendi #klankosova #liberalizimi Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Opozita ndryshe e Dardan Molliqajt - 07.06.2022 - Klan Kosova

10462
34
21
01:17:05
07.06.2022

#adriatikkelmendi #rubikon #dardanmolliqaj Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON Trailer (2022) Sci-Fi Movie

573587
3918
136
00:02:06
25.05.2022

RUBIKON Trailer (2022) Sci-Fi Movie © 2022 - 🤍Signature Entertainment All audiovisual content are the © copyright of their respective owners. - For Movie News, Spoilers & Leaks: 🤍 - Guest Writers, Sponsorships, and Guest posts are welcome 🤍 Team MG. - Do Follow Links allowed for quality post. Contact: Editor-In-Chief🤍MovieGasm.com - #movie #trailer #movietrailers #moviegasm

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Ramiz Lladrovci - 01.06.2022 - Klan Kosova

14270
56
10
01:13:21
01.06.2022

#rubikon #ramizlladrovci #adriatikkelmendi Në Rubikon sonte me kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci. - Si e kujton ai Xhevë Lladrovcin në ditëlindjen e saj? - Çka përmbanin letërkëmbimet mes Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit? - Si është duke u qeverisur Komuna e Drenasit? - Kur do të përfundojë zgjerimi i rrugës rajonale që lidh Drenasin me Skenderajn dhe Komoranin? - Çka thotë për vizitën e Kurtit në SHBA dhe konfliktin në Ukrainë? - Me cilin politikan prishet e ndreqet brenda minutave Ramiz Lladrovci? - Çfarë batuta shkëmbeu dje me kryeministrin Kurti dhe kryetarët e komunave tjera? - Përse i ka kushtuar respektimi i rregullave të pandemisë? - Cilin ministër të Qeverisë Kurti “e rreh me ligj” Ramiz Lladrovci? - Kënd e thërret të kthehet “te baba”? Klan Kosova, 20:45.Në Rubikon sonte me kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci. - Si e kujton ai Xhevë Lladrovcin në ditëlindjen e saj? - Çka përmbanin letërkëmbimet mes Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit? - Si është duke u qeverisur Komuna e Drenasit? - Kur do të përfundojë zgjerimi i rrugës rajonale që lidh Drenasin me Skenderajn dhe Komoranin? - Çka thotë për vizitën e Kurtit në SHBA dhe konfliktin në Ukrainë? - Me cilin politikan prishet e ndreqet brenda minutave Ramiz Lladrovci? - Çfarë batuta shkëmbeu dje me kryeministrin Kurti dhe kryetarët e komunave tjera? - Përse i ka kushtuar respektimi i rregullave të pandemisë? - Cilin ministër të Qeverisë Kurti “e rreh me ligj” Ramiz Lladrovci? - Kënd e thërret të kthehet “te baba”? Klan Kosova, 20:45. Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - (S)a po ndryshon Albin Kurti? - 28.06.2022 - Klan Kosova

23319
59
29
01:05:45
28.06.2022

#albinkurti #klankosova #rubikon Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Kush po gjuan në veri? - Klan Kosova

5925
12
4
01:08:30
20.04.2022

#rubikon #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Zgjerimi i aktakuzave të Hagës - Klan Kosova

16850
50
7
01:11:11
11.05.2022

#rubikon #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Ku është sot Lidhja Demokratike e Kosovës? - 13.07.2022 - KlanKosova

11790
43
15
01:08:20
13.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Rruga e Vetëvendosjes!- 08.06.2022 - Klan Kosova

14233
41
19
01:24:02
08.06.2022

#adriatikkelmendi #mimozakusari #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Shqiptarët dhe feja

11297
47
46
01:06:25
03.05.2022

#rubikon #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON - Intervista ekskluzive me Presidenten Vjosa Osmani

22188
181
21
01:24:46
24.02.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Hulumtimi i opinionit publik - 07.07.2022 - Klan Kosova

18040
53
13
01:20:11
07.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Ekskluzive: Jeff Hovenier Ambasador Amerikan në Kosovë - 29.06.2022

9431
28
1
01:15:25
29.06.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Shqiptarët sipas Oliver Jens Schmitt - Klan Kosova

11222
128
36
01:01:36
29.03.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

KRYŠTOF - Rubikon (Official video HD)

552975
2357
33
00:03:36
16.10.2015

Oficiální video k singlu Rubikon z roku 2006 Album Rubikon 2006 Zajímavost: klip režíroval Jakub Kohák

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Ku është sot Partia Demokratike e Kosovës? - 20.07.2022 -KlanKosova

8003
21
10
01:05:20
20.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Qortimi amerikan - Klan Kosova

6048
13
4
01:15:05
14.04.2022

Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Ramush Haradinaj - Kryetar i AAK-se - Klan Kosova

18557
51
29
01:23:41
23.03.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Hulumtimi i opinionit publik - Klan Kosova

6004
15
5
01:18:11
17.03.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Sukseset dhe dështimet e dialogut dhe diplomacisë kosovare

8329
25
41
01:14:21
05.04.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Xhavit Haliti - Klan Kosova

11028
30
13
01:18:26
03.03.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Artane Rizvanolli - Ministre e Ekonomise - Klan Kosova

8621
29
13
01:28:51
30.03.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Kush qëndron prapa sulmeve në veri? - 19.07.2022 - Klan Kosova

17793
48
3
01:07:05
19.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Hulumtimi i opinionit publik, prill 2022 - Klan Kosova

3945
9
2
01:14:46
19.04.2022

#rubikon #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - Opozitarizmi i PDK-së përballë Qeverisë Kurti 2 - Klan Kosova

3989
22
12
01:10:36
22.03.2022

#rubikon #klankosova Onair Media - 🤍 Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Veteranët mes minimales dhe ideales - 16.06.2022 - Klan Kosova

19048
44
19
01:10:26
16.06.2022

#veteranet #klankosova #adriatikkelmendi Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Si t’i bëhet ballë rritjes së çmimeve? - 21.07.2022 - Klan Kosova

4176
10
3
01:12:50
21.07.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

RUBIKON me Adriatik Kelmendin - SHPEND AHMETI, 6 muaj jashtë politikës - Klan Kosova

15154
47
10
01:16:36
24.05.2022

#rubikon #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Rubikon me Adriatik Kelmendin - Enver Hoxhaj - 14.06.2022 - Klan Kosova

5971
21
9
01:14:51
14.06.2022

#rubikon #adriatikkelmendi #enverhoxhaj Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Rubikon nara gobinda gajon Using Lucky arrow in yba AbangLongFadil2 crisp проверка дома بلطي обновление гта 5 рп design in figma আসাবা horeca java gui perbedaan biawak jawa dan sumbawa شاشة قفل الباب личный бюджет не сегодня chase sapphire reserve dawid jasper folder ZUXRA SOLIYEVA ERI marva